01 Ekim 2023

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Güvenilir ve Hızlı Kurye Adam

Büyük şehirlerde şehir için kargo taşımacılığına kurye denir. Kurye, daha çok yükte hafif ürünlerin nakliyesini gerçekleştirse de ağır ürünlerinde nakliyesini de gerçekleştirir. Bu ihtiyaçlara uyum sağlamak için de motor ve arabalı kurye olmak üzere 2 farklı kuryelik bulunur. Büyükşehirlerde trafiğin yoğun olması nedeniyle eşyanın ya da dosyanın bir yerden başka bir yere hızlı bir şekilde taşınması için genellikle motorize kuryeler kullanılır.

Ülkemizin başkenti olan Ankara’da kurye firmaları daha çok motorlu kuryelerden oluşur ki bu sayede daha kısa zamanda istenilen yere teslimat yapılabiliyor. Hızlı olmak sadece motor ya da araba gibi araçlara değil şehri bilmeye, tecrübeye ve bilgiye de bağlıdır. Bunun içindir ki Ankara’da bulunan Kurye Adam bu niteliklere sahip olarak en geç 45 dakika içerisinde teslimat işlemini sonlandırıyor.

Lojistik sektöründe expres olarak ayrıcalıklı bir hizmet ile sunulan hızlı teslimat Kurye Adam ile standart olarak tüm müşterilere veriliyor. Verilen bu hizmet kalitesi ile kurye Ankara şehrinde en gelişmiş noktasına ulaşıyor. Kurye Adam’ın bu kadar hızlı olmasının nedeni ise organizasyon, operasyon yönetimi, teknolojik alt yapı ve sahip olduğu tecrübedir. Acil kurye olduğu zaman Kurye Adam ile iletişime geçtiğinizde size en yakın olan kurye, araç takibi sistemi ile harita üzerinde belirlenir. Sonrasında ise operasyon yöneticisi kurye ile telefon iletişime geçerek kurye ilgili bölgeye yönlendirir. Gerekli tüm bilgiler telefon üzerinden verileceği için gönderenin bulunduğu yerden dosya alındıktan sonra vakit kaybetmeden alıcının adresine doğru hareket edilir. Böylelikle operasyon ve zaman yönetimi ile expres hizmet standart olarak sağlanmış olur. Ayrıca Broşür dağıtım Ankara bölgesinde broşür dağıtımlarını kaliteli ve hızlı şekilde yapmaktadır.

Yasal olarak da P1 belgesine ve gerekli tüm belgelere sahip olan Kurye Adam kanunlara uyarak tüm yasalara uygun olarak kimseyi mağdur etmeyecek şekilde ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde güvenli lojistik hizmeti veriyor.

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi - Mp3 indir