23 Temmuz 2024

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Petek Temizleme

Petek temizleme işlemi 2-3 yılda bir kez yapılırsa tesisatın içine biriken kir , tortu ve balçıklaşmanın önüne geçmiş oluruz. İstanbul petek temizleme firmamız makine ve özel çözücü kimyasal kullanarak tesisatın içine yer edinmiş pislikleri özel makine sistemi sayesinde temizlik işlemlerini yapmaktadır.

Kullanım suyu gözle göremediğimiz kir ve tortularla doludur bunu bulaşık makinesinin rezidasndan veya 2-3 gün kullanım yapmadığımız zaman akan kirli ve paslı sudan net bir şekilde anlayabiliriz. Zaten petek temizliği zamanının geldiğini radyatörlere dokunarakta anlayabilirsiniz alt kısımları soğuk üst kısımları sıcak ise bilinki tesisatın içindeki pislikler ısının yayılmasını engellemektedir.Bu gibi sorunlarda bireysel yöntemler denenmektedir ; peteklerin havasını alma , suyunu boşaltma gibi .. Ancak suyunu boşaltmak ve havasını almak geçici bir yöntemdir ve zamanla kombiye zarar vermektedir. Şöyleki bu ödediğiniz faturaya bile yansımaktadır. İyi ısınamadığınız halde büyük bir fatura bedeli ile karşı karşıya kalırsınız.

Firmamızı arayarak kombi petek temizliği yaptırabilirsiniz artık ısınmayan petekleri unutun normal derece elinizi değmeyecek kadar sıcak olan peteklerinizin hayalini kurun ilk günkü sıcaklık ortamına kavuşacaksınız. Artık faturalarınız fazla gelmeyecek çünkü tesisat tertemiz olacak ısı her yere eşit bir şekilde dağılım gösterecektir. Yapılan temizlik işlemi firma tarafından garanti kapsamı altına alınmaktadır. Kullanılan kimyasal ürünler T.S.E analiz belgelerine sahiptir.

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi
deneme bonusu veren siteler