23 Temmuz 2024

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Yeni Toshiba XD-E 600 DVD Player

Yeni Toshiba XD-E 600 DVD Player USB Girişi ile Geliyor. Günümüzde yükseltici özelliğine sahip bir çok cihaz sadece görüntü çözünürlülüğünü yükseltmekte. Toshiba’nın XDE teknolojisi ise görüntüleri daha temiz, zengin, keskin ve gerçek renklerde verebilmek için üç farklı video işleminden geçirir. Öncelikle detaylar ve kenarlardaki görüntüler düzeltilir, daha sonra ise çözünürlük değişiminde bozulabilecek yada gerçek renklere yakın olabilecek şekilde renklere müdahale eder ve son olarak karanlık ve aydınlık alanlar arasında kontrast ayarı yapar. Bütün bu işlemlerin sonucunda standart görüntünün Hd kalitesine yakın bir görüntüye dönüştüğünü görürsünüz.
• Dahili USB Girişi
• eXtended Detail Enhancement’ (XDE) yükseltici teknolojisi sayesinde 480i / 576i DVD kaynağından HD kalitesinde görüntüler elde edersiniz.
• Artık HD televizyonlarınızın keyfini DVD film koleksiyonunuzla beraber çıkartabileceksiniz.

• Keskinlik Modu: Bu mod sayesinde kenarlar ve detaylar daha net olarak görünebilme özelliğine sahip olur. Normal keskinlik ayarının dışında XDE teknolojisi bütün resmi analiz eder ve uygun olan detayları belirginleştirir.
• Renk Modu: Renkleri doğal duruşlarına göre zenginleştirir. Mavi ile ve yeşiller daha gerçekçi görünür ki bu da vahşi hayat belgesellerini çok keyifli hale getirecektir.
• Kontrast Modu: Karanlık alanlardaki görüntüler daha belirgin hale gelir, görüntülenmesi zor olan karanlık sahneleri bile keyifle izleyebilmenize olanak tanır. Bunun dışında normal standart kontrat ayarını yapar. Keskinlik modu ile birleşince de inanılmaz net ve keyifli görüntüler ortaya çıkar.

Bütün bu özelliklere ek olarak XDE teknolojisi PAL tarama ve DVD, DVD-R/-RW, CD/ CD-R/-RW, Video-CD, SVCD, CD-DA ve HDMI uyumludur.HDMI kablonuz ürün kutusu ile birlikte gelir. Bütün modeller Toshiba REGZA-Link teknolojisi ile uyumludur ve aynı zaman da Component Video ve Composite Video çıkışları, 1x SCART, Coaxial çıkışı ve 2kanal Audio çıkışı vardır. JPEG, DivX ve MP3 desteklemektedir.

VeTeknoloji

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi
deneme bonusu veren siteler