23 Temmuz 2024

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Sefakoyweb Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri

Sefaköy bilgisayar, web tasarım ve internet hizmetleri ile dilediğiniz tema ve seçeneklerde, hızlı, kolay bir şekilde web sitesine sahip olun.

Sınırsız Sayfa Ekleme

Sınırsız sayıda sayfa oluşturun ve o sayfaların içeriğini dilediğiniz gibi hazırlayın. Yazılarınızı kalın, renkli yapın. tablo ekleyin. resim, flash video ekleyin.

1,000 Şablon Seçeneği

Sistemde 1,000 şablon özelliği vardır. Yönetim panelinden tek tıklama ile sitenizin şablonunu değiştirebilirsiniz.
Birbirine benzeyemeyen farklı siteler oluşturmanızı sağlar. Dilerseniz her gün farklı bir şablon seçin.
1,000 şablon özelliği ile yaklaşık 3 sene boyunca her gün farklı bir site görünümüne sahip olursunuz.

500 Tema Seçeneği

Sistemde 500 tema standart olarak gelmektedir. Yönetim panelinizden tek tıklama ile anında sitenizin temasını değiştirin.

600 Arka Plan Seçeneği

Sistemde 600 arka plan resmi standart olarak gelmektedir. Yönetim panelinizden tek tıklama ile anında sitenizin arka plan resmini değiştirin.

30 Blok Seçeneği

Sistemde 30 adet blok vardır.Bu blokları yönetim panelinden solda yada sağda olsun aktif/pasif olsun ve sıralaması şu olsun şeklinde dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Ayrıca ÖZEL BLOK alanlarında istediğiniz gibi yazı, resim veya link ile farklı blok oluşturabilirsiniz.
Blok ekleme özelliği ile yeni bloklar ekleyebilirsiniz. Böylece sadece sistemdeki bloklara bağlı kalmadan kendinize özgü bloklar oluşturabileceğiniz gibi dış sitelerden veri alan blokları da kolaylıkla oluşturabilirsiniz ( son dakika haberler, borsa bilgileri vs… ) Arama, Dosyalar, Döviz kurları, Formlaar, Gazete Manşetleri, Google Çeviri, Haberler, Hava durumu, İstatistikler, Linkler, Menü, Modüller, Resimler, Takvim & Saat, Ürünler, Üye Girişi, Videolar, 5 Özel Blok, 4 Reklam Bloğu

20 Hazır Java Eklentisi

Sistemde 18 Hazır Java Eklentisi vardır. Hiçbir bilgi ve uğraş gerekmeksizin istediğiniz java eklentisini Aktif ederek sitenizde kullanabilirsiniz.
Mouse u takip eden animasyonlar Durum ve Başlık çubuğunda yazılar, Sağ tuş kullanım yasağı,
Açılış Mesajı gibi 18 farklı java script kullanıma hazır halde size sunulmaktadır. Seçin ve kullanın.

Intro-Giriş Sayfası

Siteniz için intro – giriş sayfası düzenleyebilirsiniz. Bu sayfayı HTML editör yardımıyla dilediğiniz şeklinde hazırlayabilirsiniz.İstediğiniz an tek tıklama ile intro sayfasını kaldırabilirsiniz

Logo Yönetimi

Sitenin üst kısmındaki LOGO ‘nuzu Resim yada Flash dosya formatında kendiniz yönetim panelinden yükleyebilirsiniz ve değiştirebilirsiniz.

Duyuru Yönetimi

Sitenizde yayınlanmasını istediğiniz özel duyurularınızı bu bölümde hazırlayabilirsiniz ve tek tıklama ile duyuruyu iptal edebilirsiniz

Üst-Sol Menü Yönetimi

Üst ve Sol menüde yer alacak sayfaları yönetim panelinizden seçebilir ve değiştirebilirsiniz.

Reklam Banner Yönetimi

Banner Yönetimi ile sitede dilediğiniz 4 alana banner koyabilirsiniz. Yönetim panelinden Resim yada Flash olarak bannerınızı yükleyebilirsiniz. Dilerseniz farklı sitelerin bannerlarını sitenizde yayınlayıp banner a tıklandığında başka sitelere gidilmesini de sağlayabilirsiniz.Sitenize görsellik katın. Daha fazla reklam banner alanı için blok yönetiminden dilediğiniz kadar özel blok ekleyebilirsiniz.

Form Sihirbazı

Form Sihirbazı sayesinde sitenizde sınırsız sayıda form hazırlayabilirsiniz. Sipariş Formu, Yardım Formu, İletişim Formu gibi… Ayrıca bu formlarda olmasını istediğiniz haneleri ( Adınız, Mailiniz, Mesajınız gibi bilgi giriş haneleri) siz eklersiniz ve sıralamasını belirlersiniz.

Üyelik Sistemi

Sistemde üyelik özelliği vardır. Kullanıcılar sitenize üye olabilir ve sizde yönetim panelinizden üyeleri yönetebilirsiniz.

Alt Yönetim Panelleri

Sistemde bir ana yönetici ve sınırsız sayıda alt yönetici tanımlanabilir. Alt Yöneticilere istediğiniz hakları verebilirsiniz. Bu özellik Ana site yöneticisinin alt yöneticilere kısıtlı haklar tanımasını sağlar. Ayrıca bayiler ana yönetici kendileri olup müşterilerine alt yönetici panelleri açabilir ve onlara kısıtlı haklar verebilirler.

Dinamik Site Haritası

Sitede DSH = DİNAMİK SİTE HARİTASI teknolojisi kullanılmaktadır. Yani sitenizdeki sayfalar dinamik site haritasında otomatik olarak listelenmektedir. Sabit site haritası değildir. Yani siz sitenize yeni sayfa eklediğinizde site haritası sayfasına da o sayfa otomatik eklenir ve yeni sayfalarınızın otomatik olarak arama motorları tarafından hızlı bir şekilde indexlenmesi sağlanır. Bir sayfanızı sildiğinizde o sayfa site haritası sayfasından da otomatik olarak silinir.

Haber Yönetimi

Yönetim panelinden haber kategorileri ve haber ekleyip yönetebilirsiniz ve bu haberleri bir blok olarak sitedeki sol/sağ istediğiniz blok alanında ve istediğiniz sırada gösterebilirsiniz.

Link Yönetimi

Yönetim panelinden link kategorileri ve link ekleyip yönetebilirsiniz ve bu link leri bir blok olarak sitedeki sol/sağ istediğiniz blok alanında ve istediğiniz sırada gösterebilirsiniz.

Dosya Yönetimi

Yönetim panelinden dosya kategorileri ve dosya ekleyip yönetebilirsiniz ve bu dosyaları bir blok olarak sitedeki sol/sağ istediğiniz blok alanında ve istediğiniz sırada gösterebilirsiniz.

Resim Yönetimi

Yönetim panelinden resim kategorileri ve resim ekleyip yönetebilirsiniz ve bu resimleri bir blok olarak sitedeki sol/sağ istediğiniz blok alanında ve istediğiniz sırada gösterebilirsiniz.

Video Yönetimi

Yönetim panelinden video kategorileri ve video ekleyip yönetebilirsiniz ve bu videoları bir blok olarak sitedeki sol/sağ istediğiniz blok alanında ve istediğiniz sırada gösterebilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Yönetim panelinden ürün kategorileri ve ürün ekleyip yönetebilirsiniz ve bu ürünleri bir blok olarak sitedeki sol/sağ istediğiniz blok alanında ve istediğiniz sırada gösterebilirsiniz.

10 Entegre Modül

Sistemde kayıtlı 10 entegre modül vardır. Modüller bloğu ile bu modülleri sitenizde blok olarak da gösterebilirsiniz. Dilerseniz yeni modülde ekleyebilirsiniz.
Basketbol, Canlı TV, Chat, Flash Oyunlar, Futbol, Gazeteler, Haberler, Hava Durumu, Online Destek, Online Radyo, Önemli Linkler

http://www.sefakoyweb.com

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi
deneme bonusu veren siteler