30 Eylül 2023

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Değişen zaman içinde ofisinizi bir yerden başka bir yere taşıma ihtiyacı duyduğunuzda sizlere profesyonel hizmet verecek kurumsal evden eve nakliyat firmalarının olduğunu unutmayınız.
Ofisinizin büyüklüğüne göre nakliye firması tercihiniz çok önemlidir. Küçük bir ofisinizin olması durumunda eşyalarınızı hemen hemen her nakliyat firması titiz bir çalışma sonucu sorunsuz taşıyabilir. Fakat büyük bir işletmeye sahip enaz 4-5 kattan oluşan bir binada ofis eşyalarınız bulunmakta ve siz bunları taşıttırmak istemektesiniz. Bu noktada yapmanız gereken kurumsal, daha önce böyle bir taşıma yapmış yani deneyim sahibi bir nakliyat firması ile eşyalarınızı taşıttırmanız en doğrusu olacaktır.
Kurumsal bir firma eşyalarınızın detaylı ekspertizini yaparak ne kadar bir sürede taşıma yapılacağını, taşıma için gerekli materyallerin tesbitini yaparak taşımayı sizler için zahmet olmaktan çıkaracaktır.
ofis taşımalarını yalnız büro eşyaları yani masa, sandalye, koltuk, bilgisayar, yazıcı, fax cihazları olarak düşünmemek gerekir. Bunların yanı sıra dosyaların dolaptan alınarak yeni taşıma yerinde aynı rafa yerleştirilmesi de önemli. Yani tümüyle taşınmanız ele alınmalı ve detaylı bir çalışma yapılarak ofisinizin taşınmasına başlanmalıdır.
Egetur Evden Eve Nakliyat olarak ofis taşımalarında tüm büyük eşyaları (masa,sandalye, koltuk vb.) Avrupa’dan ithal havalı naylonlar ile paketleyip taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Kırtasiye malzemesi, bilgisayar monitörü, bilgisayar kasası, yazıcı, fax gibi malzemeleri ise mukavemeti yüksek karton kolilere konularak taşıma yapılır. Dolaplardaki dosyalarınız ofis ve büro taşımaları için almış olduğumuz koli büyüklüğünde olan plastik kasalar ile gerçekleştirmekteyiz.
İyi ve sorunsuz bir taşıma için 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz…
Adres (Merkez): Yalı mah. Şehit Nedim Özpolat sok. No: 1/6 (Maltepe Stadı Karşısı) Maltepe / İSTANBUL
Şube (İzmir): Cemal Gürsel Cad. No. 484/1 D.8 Bostanlı Karşıyaka/İZMİR

Merkez : 0216 383 10 90 pbx
GSM : 0532 482 87 62
Şube : 0212 264 13 92 pbx
İzmir : 0232 330 81 24 pbx
Web : http://www.egeturevdeneve.com

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi - Mp3 indir