23 Temmuz 2024

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Aşkın Biz Hali

En derin duygudur aşk, gözlerde yanan bir ışık, yüreklerde karşılıklı olan hissiyattır. Belkide karşılıksız tek kişilik yaşanır. Sevinç, üzüntü, keder, mutluluk hatta bazı zamanlarda bir çıkmaz yoldur aşk…

Detaylarıyla düşünülürse bulmak çok zordur aşkın tarifini, düşündükçe içinden çıkılmaz bir hal alır bu tarif. İnsanoğlu ne kadar severse sevsin aşk olmadan yaşayamaz, gönüller arası bağ kuramaz. Hatta bazı aşklar vardır ki bu aşk en yüce, en değerlimizdir. Yaradan ALLAH C.C aşkı, bu bizim her daim huzurlu olmamıza vesile olan en güzel aşktır.

Aşklar her zaman güzel sözlerle anlatılır. Kimi zaman şarkılarda, hikayelerde, masallarda ve çoğu zamanda sevgi şiirleri ile hayatımıza yansır. En özel sözler yürekten dilimize, oradan kalemimize geçerek sevgi dolu manalı mısralarda şekil bulur Aşkın biz hali… ve dahası en heyecanlı duygularla bir şelale gibi coşmamızı sağlar.

Sizlerde aşkın biz halini en derinden yaşamak ve hissetmek istiyorsanız, web adresimiz askinbizhali.com tam size göre… resimli şiir, mektup, öykü, anı ve düşüncelerin paylaşıldığı sitemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Aşkın Biz Hali

http://www.askinbizhali.com

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi
deneme bonusu veren siteler