23 Temmuz 2024

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Verimli Bir Isınma İçin Kalorifer Petek Temizliği

Çevremizde gördüğümüz birçok bina elli yaşından fazladır. Bu binaların su tesisatları eski oldukları için içlerinde çeşitli atıklar birikebilir. Kimi zaman inşaat atıkları kimi zaman ise lavabo giderlerine atılan katı atıklar boru içinde birikir. Bu biriken atıklar bir süre sonra suyun ilerlemesini engeller. Oluşan bu su tıkanıklıklarının giderilmesi için tesisatçılar tıkanıklık açma hizmeti verirler.

Su Sızıntılarının Giderilmesi

Tesisat sorunları içinde yer alan su sızıntıları giderilmediği zaman evin duvarları da dahil olmak üzere birçok alana zarar vermeye başlar. Bu nedenle sızıntı fark edildiği zaman hiç vakit kaybetmeden güvenilir bir tesisatçı çağrılarak su kaçağı tespiti yaptırılmalıdır. Akan su birikerek alt katta bulunan evlere de akabilir.

Verimli Isıtma Sistemleri

İster merkezi sistem istese daire içi kombi sistemi kullanılsın, ısınma sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmanın anahtar noktası kalorifer petek temizliği olmaktadır. Bakımı yapılmamış peteklerde sıcak su düzgün bir şekilde akamadığı için kazan ne kadar sıcak su ısıtırsa ısıtsın petek temizliği yapılmadığı için kaloriferler yeteri kadar ısınmaz.

Asya Tesisat olarak; Kalorifer petektemizliği, petek temizliği, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, gider tıkanıklığı açma gibi ve daha birçok tesisat işlerinizde hizmetlerimizi İstanbul ilinde ve aşağıdaki ilçelerde aktif olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler – Arnavutköy – Avcılar – Bağcılar – Bakırköy- Başakşehir
Bayrampaşa – Beşiktaş – Beylikdüzü – Beyoğlu – Büyükçekmece – Çatalca
Esenler – Esenyurt – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören
Kâğıthane – Küçükçekmece – Sarıyer – Silivri – Sultangazi – Şişli – Zeytinburnu

Yukarıdaki tüm ilçelerde eksiksiz ve kusursuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız size bir telefon kadar yakın!

www.asyatesisat.com
www.asyatesisat.org

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi
deneme bonusu veren siteler