01 Ekim 2023

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Taşınabilir Eğlence Renklendi!

PlayStation®Portable Yeni Renkleri ve Oyun Paketleriyle Geliyor. Sony’nin eğlenceyi her yere taşımaya olanak sağlayan taşınabilir eğlence sistemi PSP™, yepyeni renklerini ve eğlence dolu yeni oyun paketlerini Uluslararası gamescom Oyun Fuarı’nda tanıttı. Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Uluslararası gamescom Oyun Fuarı’nda, yepyeni renklere sahip PSP ™3000 modellerini tanıttı. Turkuaz Yeşili ve Gül Pembesi renklerine sahip yeni modeller, Kasım 2009’da Avrupa ve PAL bölgelerindeki kullanıcıların beğenisine sunulacak. Şeffaf renkli çerçeveleriyle kendi stilini ifade etmek isteyenler için tasarlanan yeni PSP™3000 modelleri, istenilen yerde ve zamanda film izleme, fotoğraf çekme ve müzik dinleme olanağı sunuyor.

Kullanıcıların eğlence dünyasını ellerinde taşımalarına imkân veren PSP™ modelleri, aynı zamanda (Skype anlaşması sayesinde) internete bağlanıp, cep telefonu gibi Skype kullanarak dünya’nın her köşesiyle konuşma fırsatı veriyor.

Yeni renklere sahip PSP™3000 modelleri, eğlenceyi zirveye çıkaracak yeni oyun paketleriyle sunulacak. İlk olarak, Turkuaz Yeşili yeni PSP™3000, LittleBigPlanet™ oyunuyla kullanıcılarla buluşacak.

Yeni PSP™ Paketleriyle Tanışın!

SQUARE ENIX, DISSIDIA® Final Fantasy® (Eylül): İnci Beyazı (Pearl White) PSP™ ile sunulacak bu büyülü, aksiyon dolu Final Fantasy® serisinde kahramanlar ve kötüler tüm evreni etkileyecek bir mücadele içine giriyor.

EA SPORTS, FIFA 10 (Ekim): Piyano Siyahı PSP™ ile sunulacak, oyun dünyasının en ünlü ve en sevilen futbol oyunu FIFA10, yeni sezonda daha fazla oyuncu ve daha gerçekçi oyun dünyasıyla tüketicileri bekliyor.

Polyphony Digital, Gran Turismo® PSP Gran Turismo Edition (Ekim): Bu Ekimde, PSP ™ kullanıcıları, GT markalı PSPTM’leri ve deri çantalarıyla dünyanın inanılmaz pistlerinde sürücü olacaklar. 800 gerçekçi rüya otomobillerden herhangi birini seçecekler veya Corvette ZR1 gibi özel bir aracı indirme seçeneğini kullanabilecekler.

VeTeknoloji

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi - Mp3 indir