22 Temmuz 2024

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Tadilat, Tamirat, Boya

Boya TadilatÜç kardeş (Mustafa, Nafiz ve Bekir Köse ) tarafından 1994 yılında MNB Yapı Dekorasyon adıyla kurulan firmamızın aldığı ilk tadilat işleri İstanbul’da Millet Caddesi’nde idi..
Saygı ve sevgiyle bu günlere getirdiğimiz şirketimiz, bizi yarınlara taşıyacak en büyük sermayemizdir. Sürekli olarak gelişen bir çizgide müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi hizmeti verme ve memnuniyetlerini sağlamaya dönük çalışmalar yapma anlayışındayız.
Firmamız, kurulduğu günden beri İstanbul’un birçok yerinde -özellikle merkezi yerlerinde (Moda, Erenköy, Bağdat Caddesi, Ataşehir, Eyüp, Feneryolu, Taksim, Mecidiyeköy, Fatih vs…)- birçok daire ve işyerinin boya, tadilat ve tamirat larını üstlendi.
MNB Yapı Dekorasyon, sektörü iyi tanıyan, alanında uzmanlaşmış ve deneyimli ekibiyle bu sektörde uzun sayılabilecek bir süredir kaliteli hizmet verme çabasındadır.

Misyonumuz
İnşaat ve dekorasyon faaliyetleriyle ilgili hizmet alanında uzman kadro ve deneyimli ekibiyle müşteri beklentilerini ön planda tutarak müşteri memnuniyetine odaklanan bir kalite anlayışı ile aldığı işleri kaliteden taviz vermeden en uygun fiyatla sonuçlandırmak…
Vizyonumuz
Firmamızı, on yıl içinde bir inşaatın ya da eksikleri olan bir evin bütün ince işlerini sorunsuz yerine getiren, bu alanda en büyüklerden biri olan ve müşteriyi daima önemsediği için bunu “minimum fiyat, maksimum kalite” anlayışından taviz vermeden gerçekleştiren bir şirket haline getirmek…

http://www.boyatadilat.net

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi
deneme bonusu veren siteler