23 Temmuz 2024

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Su Yosunundan Blu-ray Olur mu?

Samsung’un yeni sinema sisteminin ilginç bir özelliği var; hoparleri esmer su yosunundan üretildiği için tamamen biyolojik ve kimyasal madde içermiyor. Samsung Electronics, çevreci yaklaşımıyla inovasyonunu birleştirdiği yeni Blu-ray’li ev sinema sistemi BD-1255T’yi duyurdu. Biyo-selülozdan üretilen 5.1 kanallı hoparlörü ile gerçek HD ses kalitesi ve görüntü sunan ev sinema sisteminde ethernet erişimi de bulunuyor.
Sahip olduğu teknoloji ses çıkışında deformasyonları da önlüyor. BD-1255T, Dolby True, Dolby Digital Plus ve HD-Essential gibi surround ses kalitesi ile sinema zevkini üst düzeye çıkarıyor. BD1255T’nin yüksek çözünürlükte gerçek ve canlı görüntü performansı etkileyici bir performans sunuyor. Ayrıca HDMI ve USB girişleri sayesinde pek çok multimedya cihazı BD-1255T’ye bağlanabiliyor.

Kristal Ses Teknolojisi

Samsung’un yeni ürünü BD-1255T’nin en dikkat çeken yanı kuşkusuz hoparlörlerinin esmer su yosunundan üretilmiş olması. Tamamen biyolojik olan ve kimyasal maddeler içermeyen bu hoparlörler, hem doğa dostu, hem de hafif. Bu teknoloji ses çıkışında deformasyonları da önlüyor ve kaliteli bir ses kalitesi sağlıyor. Gelişmiş Kristal Ses teknolojisi de daha zengin baslar ve gerçek bir amfi performansı sunuyor.

Teknik Özellikler

:: 1000W ses çıkışı
:: 5.1 kanal ses sistemi
:: Blu-ray (1080p), DVD, CD, DivX formatları
:: Wireless-WLAN ready
:: USB ve HDMI girişi
:: Anynet +
:: HD ses ve görüntü kalitesi

Fiyat: 2599 TL

http://shiftdelete.net

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi
deneme bonusu veren siteler