23 Temmuz 2024

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Hit Canavarı ile Sitenize Binlerce Hit

hit canavarı, hitkazanma servisi, hit kazan• Hitcanavari.Com web siteniz için en elverişli ve en kolay trafik artırma yöntemidir. Web siteniz bu sayede daha fazla ziyaretçi potansiyeline ulaşacak ve siz sitenizi daha fazla tanıtma imkanı bulacaksınız…
• Sitenize sınırsız sayıda trafik (ziyaretçi) ister misiniz? O zaman Hit canavarı sizin için en ideal yöntem. Bu sayede web siteniz 7 gün 24 saat boyunca binlerce üye tarafından ziyaret edilecektir. O Halde hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki linke tıklayarak hemen üye olun siteniz hakettiği değerlere ulaşsın… http://www.hitcanavari.com

 

Hitcanavari.Com Sistem Özellikleri…

 

Sistem Özellikleri

• Kaliteli Trafik(hit) Artırma Sistemi
• 5′ li Referans Sistemi
• Referans Yoluyla Gönderdiğiniz Her Tekil Ziyaretçi İçin 1 Kredi Kazanma İmkanı
• 15 Saniyeli Sörf Süresi
• Ücretsiz Üyeliklerde 10 Adet Site Ekleme İmkanı
• Üye Olan Herkese 500 Kredi Hediye
• PayPal ve Banka Hesabı İle Kredi Satın Alma İmkanı

 

Hitcanavari.Com Sistem Bilgileri…

 

Aşağıda siz değerli webmasterlar için ayrıntılı bir şekilde Hitcanavari.Com Hit kazanma servisiyle ilgili sistem bilgileri konu başlıklarıyla açıklanmıştır. Dikkatlice okuyup sistemin işleyişi hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

1. Sistem nasıl çalısıyor? Nasıl Hit/Kredi/Trafik kazanacağım?

2 şekilde Hit/Kredi/Trafik kazanabilirsiniz:a) Kredi Kazan adresinize tıklayarak üye siteleri gezdiğinizde. b) Referans sistemi ile üzerinizden üye yapıp, ziyaretçi gönderdiğinizde.

2. Kredilerimi görmek için ne yapmalıyım?

Üye olun, hesabınızı aktive edin ve üye girişi yapın. Toplam Hit başlığında bütün hitinizi, Kalan Kredi başlığında ise ne kadar kredinizin olduğunu öğrenebilirsiniz.

3. Üye girişi, Üyelik, Şifre, Üyelik hesabını silme gibi konular hakkında…

– ID: Her üyenin kredi kazanabileceği ve referans için kullanabileceği bir ID numarası mevcuttur.- Üye bilgileriniz Kullanıcı ID numarası, Kullanıcı adı, ve sistem tarafından otomatik olarak oluşturulmuş Şifrenizden oluşmaktadır.- Başka herhangi bir bilgiye gerek yoktur. Kullanıcı adı ve şifreler Hassastır. Yani “AHmet” ile “ahmet” aynı değildir.- Eğer şifrenizi unuttuysanız üye girişi bölümünden “Üye giriş bilgilerimi unuttum” bölümüne tıklayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.- Kullanıcı ID numarası değiştirilemez.- Üyelik hesabını silme: Üye panelinize giriş yaparak üyeliğinizi silebilirsiniz.

4. Kendime birden fazla hesap açabilir miyim?

Kendinize birden fazla hesap açamazsınız. Ayrıca kendi kendinizi referans göstermeniz hiledir.

5. Sitelerimin hit aldığını nasıl öğreneceğim?

İstatistikler en doğru verileri bildirecek şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca bizim haricimizde sitenize iyi istatistik tutan bir sayaç eklerseniz istatistiklerinizi görebilirsiniz. İstatistik servisi veren yerler arasında farklılıklar elbette olacaktır ama en iyi ve en güvenilir olanı host panelinizde bulunan istatistiktir.
6. Neden kazandığım kredi ile aldığım hit miktarı uyuşmuyor?

Siteniz çok geç açılıyor olabilir. Siteniz daha tam açılmadan diğer sayfa yükleniyor olabilir. Web sitenizin açılma süresini sistemin sörf süresine göre uyarlamaya çalışın. (15 saniye) Unutmayın ki bir web sitesi ne kadar hızlı açılırsa ziyaretçiler için o kadar kullanışlı olur.

7. Neden kredi kazanamıyorum?

Eğer sistemde sörf yapıyor ama kredi kazanamıyorsanız:1) Kredi kazanırken sörf süresini tamamiyle bekleyiniz.(15 saniye)2) Üyeliğiniz kurallara uymadığınızdan dolayı silinmiş olabilir.3) Yanlış sörf adresini kullanıyor olabilirsiniz. Bu durumda sörf süresince kazandığınız krediler başka bir üyeye gidebilir. Üye panelinizdeki kredi kazan linkini karıştırmayınız.

8. Neden kendi sitelerimi göremiyorum?

Kendiniz kredi kazanma işleminde kendi sitelerinizi görmezsiniz. Sizin siteleriniz başka üyelerde, başka üyelerin siteleri de sizde gösterilecektir. Bunu sitelerarası bir dönüşüm ağı gibi algılayın.

9. İstatistikler…

Hem kredi kazandığınız sayfadaki surfbarda hem de üye panelinizde ayrıntılı olarak istatistikleriniz mevcuttur. Bu bölümleri inceleyerek istatistikleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

10. Bonus kredileri, bedava kredi?

Sisteme üye olan herkese 500 kredi hediye. ( NOT: 500 HEDİYE GÖSTERİM KREDİSİNDEN TAM OLARAK YARARLANABİLMENİZ İÇİN KREDİ KAZANMA ADRESİNİZDEN SÖRF YAPMAYA BAŞLAMANIZ GEREKMEKTEDİR.) Ayrıca referans yolu ile vereceğiniz adresten siteyi ziyaret eden her kişi için bonus kredi kazanacaksınız.

11. Referans sistemi…

Üzerinizden referans vererek sisteme yaptığınız her üye için siz de kredi kazanacaksınız. Referans sistemi hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Üye Panelinizden bulabilirsiniz.

12. Üye hesabımda neleri değiştirebilirim?

E-mail adresinizi, şifrenizi vb değiştirebilir; sisteme sitelerinizi ekleyip, silebilirsiniz.

13. Sisteme site eklemek…

Üye panelinize giriş yapınız. Daha sonra alt kısımda URL ekleme bölümünden en fazla 10 adet site/url ekleyebilirsiniz. Sitenizi ekledikten sonra 0 değeri gözükecektir. Bunun anlamı sitenizin onay bekleme süresinde olmasıdır. Siteniz 24 saat içerisinde yönetici tarafından uygun bulunduğu takdirde sisteme eklenecektir.

14. Sitenizi test edin…

Üye panelinizden site eklediğiniz zaman sistem bir frame açarak sitenizin sistem için uygun olup olmadığını soracaktır. Uygun ise Evet, uygun değil ise Hayır butonuna basmalısınız. Eğer böyle bir uyarı göremiyorsanız siteniz framebreaker içermektedir. Bu da sistemin işleyişini durdurmaktadır. Bu tür siteler kesinlikle sisteme kabul edilmemektedir.

15. Üye panelindeki menü…

Anasayfa: Sizi anasayfaya yönlendirecektir.Kredi kazan linki: Sizi kredi kazanma bölümüne yönlendirecektir.Yardım: Sistem hakkındaki detaylı bilgiler bu bölümdedir.Kurallar: Sisteme katılmanın şartları bu bölümdedir. Üye olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.İletişim: Bu bölümden bizimle irtibat kurabilirsiniz.Kredi satın al: Bu bölümden kredi satın alıp, sitenize daha fazla hit/trafik gönderebilirsiniz. En aktif 25 üye: Sistemdeki en aktif 25 üyeyi bu bölümden görebilirsiniz.

16. Kredilerin dağılımı…

Ne kadar fazla kredi kazanırsanız karşılığında o kadar hit/trafik alırsınız. Kazanmış olduğunuz kredilerin size hit olarak geri dönüş süresi sistemdeki üyelerin faaliyetlerine göre değişlik gösterebilmektedir.

17. Hileye karşı koruma…

Sistemde gerçekleştirilen her tıklama kaydedilmektedir. Bunun yanı sıra IP numaraları, ISP adları, Browser adları, Referans linkler vb. bir çok detay kaydedilmektedir. Hile yaptığı tespit edilen üyelerin hesapları iptal edilmektedir.

18. Kural ihlâline karşı rapor gönderme…

Sistemde kredi kazanırken bazı sitelerin kural ihlali yaptığını, sisteme zarar verdiğini düşünüyorsanız bu siteleri bize bildirebilirsiniz. Eğer bize bildirdiğiniz siteler gerçekten de kural ihlâli yapıyorsa sistemden uzaklaştırılacaktır ve bunun yanı sıra bu siteleri bize bildirdiğiniz için de size ekstra kredi sağlanacaktır.

19. Framebreaker nedir?

Framebreaker bir sitenin herhangi bir çerçeve içerisinde açılmasını engelleyen, bu çerçeveyi otomatik olarak kapatan bir koddur. Bu tür siteler sistemin işleyişini durdurduğu için sisteme kesinlikle kabul edilmezler. Eğer sitenizde framebreaker varsa bu kodu kaldırarak sisteme tekrar üye olabilirsiniz.

20. Sistemde kaç tür üyelik vardır?

Sistemimizde 3 tür üyelik vardır. 1 Normal üyelik 2 Gold üyelik 3 Platin üyelik Normal üyelik ücretsiz olan üyeliktir. Her 15 saniyelik sörf süresinde 1 kredi kazanırlar. Gold üyelik ücretli bir hesap tipidir. Her 15 saniyelik sörf süresinde 2 kredi kazanılır. Ayrıca 20.000 bonus kredi otomatik olarak üye hesabına eklenir. Platin üyelik de ücretli bir hesap tipidir. Her 15 saniyelik sörf süresinde 3 kredi kazanılır. Ayrıca 50.000 bonus kredi otomatik olarak üye hesabına eklenir.

21. Kredi satın almak istiyorum. Ödemeyi nasıl yapacağım?

Ödemelerinizi paypal (kredi kartı) ile yapabilirsiniz. Ayrıca banka hesaplarımıza EFT ya da Havale yaparak ödemenizi yapabilirsiniz. Eğer ödemenizi banka hesaplarımızdan birine yaptıysanız işlemlerinizin daha hızlı olabilmesi için hangi bankaya ödeme yaptığınızı, sitenizin adresini, ne kadar kredi satın aldığınızı ve ne kadar ödeme yaptığınızı belirten bir mail gönderiniz. Eğer ödemenizi paypal ile yaparsanız bize mail ile bildirmenize gerek yoktur.

 

Hitcanavari.Com Toplist Açılmıştır…

Sizde Web Sitenizi Hitcanavari.Com – Topliste eklemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak sitenizi ekleyebilirsiniz.

Hitcanavari.Com – Toplist Site Ekle Link Ekle

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi
deneme bonusu veren siteler