26 Eylül 2023

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Acayplastik.com Çift ve Tek Telli Maske Teli İhracatına Başladı

Günlük koruma ya da iş güvenliği olarak kullandığınız maskeleri doğru kullandığınıza emin misiniz? Maske doğru kullanımı adına bir kılavuza sahip olmasa bile, yanlış kullanım sonucu hiçbir ehemmiyeti kalmaz. Bu nedenle maske ve içindeki maske teli iş alanında ya da hastalık sebebi ile takıyorsanız, doğru kullanım sağlamalısınız.

Maskenin Doğru Kullanılması

Maskenin doğru kullanılması için kontrol etmeniz bazı malzeme içerikleri vardır. Maske sadece sentetik kumaştan yapılan bir koruyucu tedbir değildir.

Koruması adına bakmanız gereken malzemeler arasında;

Bu malzemelerin olması sizin tam koruma sağlamanız adına önemlidir. Yapılması gereken en önemli malzeme, maske üreticileri tarafından kullanılan maske teli malzemesidir.

Burun Klipsi Nedir?

Maske içerisine tel montajı yapıldıktan sonra burun klipsi yerleştirilir. Yüzünüze tam oturan maske muhakkak burun gibi çıkıntılı uzuv sebebi ile boşluğa sebebiyet verir. Burun kısmının açıkta kalmaması adına burun klipsi sayesinde şekil verilebilen maske tam olarak açıkları kapatacaktır.

Maske Klipsi Nedir?

Maske içerisinde kullanılan tel yüzünüze tam olarak şekil verilmesini sağlayan maskeye yerleştirilir. Üst ve çeneyi kapatan bölmelerde kullanılarak yüzü tam olarak kavrar. Birçok sektörde kullanılan maske klipsi ise yüzünüze elinizde tam kavrama sağlar.

Maske teli, Maske ve Burun Klipsinin Yararları

Maske malzemelerinden maske klipsi ve diğerleri maskeyi tamamlayan en önemli unsurlardır. Bu malzemeler sayesinde dış etkenlerden gelen zararlardan korunursunuz. Toz, bakteri, virüs, zararlı maddeler, solunum yolu ile bulaşan hastalıklar, ameliyatlarda sıçrayan kan gibi sıvılardan koruyan maske klipsi birçok alanda kullanılan tıbbi malzemelerin tamamlayıcı ekipmanıdır. Plastikten üretilir ve maske üreticileri tarafından maskeye monte edilerek sağlığı korur.

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi - Mp3 indir