30 Eylül 2023

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

MySpace – Blackberry Güncellemesi ’ni Gerçekleştirdi

blackberryMySpace, en yakın rakibi FaceBook’tan önce davranarak, Blackberry uygulamasını güncelledi. Böylece, akıllı telefon kullanıcıları, MySpace’de yapmak istedikleri tüm güncellemeleri, Blackberry’leri ile herhangi biryerden gerçekleştirebilecekler. FaceBook’un en yakın rakibi olan MySpace, yeni bir atak yaparak, akıllı telefon piyasasının gözdelerinden olan Blackberry’de kullanılacak yazılımı güncelledi. Bu uygulamaya göre, Blackberry aygıtınızdan, MySpace’de bulunan arkadaşlarınızın güncellemelerini görebilecek, müzik konser bilet gibi bilgilere ulaşabilecek, fotoğraf veya yorum ekleyebilecek, durumunuzu bildiren mesajları güncelleyebilecek, yazmak istediğiniz mesajlarınızı kaydedebilecek veya gönderebileceksiniz.

Myspace Blackberry uygulamasının güncel sürümü ile ilave olarak 4 ayrı dilde destek sağlanacak: Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca.

Bu yazılımı yüklemek için, http://blackberry.com/myspace veya http://tr.myspace.com/blackberry sitelerine girip, güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Blackberry kullanıcılarına, Myspace uygulamasıyla, mesaj veya yorum aldıklarında, telefonlarına bir uyarı mesajı gelecek. Arkadaşlarının fotoğraf albümlerini görüntüleyebilecek olan kullanıcılar, nerede olursa olsun, mesaj gönderebilecek, yorum yazabilecek, durum bilgilerini güncelleyebilecek, faaliyetlerden haberdar olabilecek, hatta Blackberry’leri ile çektikleri bir fotoğrafı, anında MySpace’de yayınlayabilecekler.

bilisimhaber.com

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi - Mp3 indir