01 Ekim 2023

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

Dünyanın Eğitimi Mezun.com Global’de

Mezun.com, Amerika’dan sonra yenilenen yüzü Mezun.com Global ile dünyayı keşfetme olanağı sağlıyor.

Amerika’da eğitim ve yaşam konusunda en güvenilir kaynak olan Mezun.com, 10. yılında dünyada eğitim için en çok tercih edilen ülkelerle ilgili kapsamlı bilgiler sunmaya başlıyor.

Bu amaçla yenilenen Mezun.com, artık Mezun.com Global olarak Türklere dünyanın farklı ülkelerindeki eğitim ve yaşam fırsatlarının kapılarını açacak.

Üyelerin ihtiyaçlarını, yurtdışı eğitim trendlerini ve fırsatlarını sürekli analiz eden Mezun.com, bir yıl kadar önce dünya ülkelerindeki eğitim ve yaşam konusunda Türkiye’ye en kapsamlı bilgiyi sunmayla ilgili çalışmalarına başladı. 10. yılında Amerika’nın yanı sıra  Kanada, Almanya, İspanya, İtalya, Malta, Fransa, Avusturya, İngiltere, Rusya, Hollanda, Azerbaycan, Japonya, Bulgaristan, Kırgızistan, Ukrayna, Avustralya, Gürcistan, Kazakistan, Kore ile ilgili zengin içeriklerin sunulduğu Mezun.com Global’i hayata geçirdi. Mezun.com Global, 2010 sonunda 750 bin, 2011 yılında ise 1 milyon üyeye ulaşmayı hedefliyor. 20 ülke ile hizmet vermeye başlayan Mezun.com Global, bir yılın sonunda 50 ülkeye ulaşmayı planlıyor.

Web 2.0’ın dinamik özellikleriyle zenginleşen alt yapısı, kullanıcı katılımıyla şekillenen interaktif navigasyon sistemleri ve yenilenmiş Üniversite Arama Motoru ile Mezun.com Global kullanıcıları tüm dünya okulları hakkında istedikleri bilgilere çok hızlı bir şekilde ulaşabilecekler. Güncel içeriği ile üyelerine her ülke için ayrı bölüm ve kapsamlı bilgiler sunacak site, bu ülkelerdeki üniversitelerle de iletişime geçerek fırsatları üyelerine ulaştıracak. Ayrıca; üyelerin ihtiyaçları, talepleri ve dünyadaki eğitim olanakları doğrultusunda siteye yeni ülke ekleme çalışmaları devam edecek.

Yurtdışı eğitim hedefliyorsanız Mezun.com Global’e girmeden kararınızı vermeyin!

About The Author

İş Dünyasından Haberler - Tanıtım Videosu - Sosyal Medya Yönetimi - Mp3 indir