29 Temmuz 2021

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

MEDYUM UĞUR HOCA İLE POZİTİF ENERJİ AKIŞI

Medyumlar halk arasında falcı olarak bilinse de falcıların çalışma yöntemlerinden ve ilgi alanlarından çok daha farklı alanlarda çalışırlar. Bir falcı mesleğini icra etmesi için çeşitli objelere ihtiyaç duyar ancak bir medyum hiçbir objeye ihtiyaç duymadan ölmüş olan insanlarla ve cinlerle irtibat kurabilir. Bir medyumun çalışma alanı genellikle yapılan kötü büyüyü etkisiz hale getirmek ya da kötü enerji akışını pozitif enerji akışına çevirmektir.

Medyum uğur hoca da bu alanda en başarılı hizmet veren medyumlardan olup doğuştan gelen yetenekleri sayesinde kendisine güzel isteklerle gelen kişilerin iyi istekleri doğrultusunda aracı olmaktadır. Medyumluk kesinlikle sonradan öğrenilebilen bir şey olmayıp bu mesleğin icra edilebilmesi doğuştan gelen yeteneklere bağlı olmaktadır. Her dini inançta görebildiğimiz üzere peygamberler, veliler gibi kendisine yetenek ve mucize verilmiş insanlar bulunmaktadır. Medyumlar da doğuştan gelen yetenekleri sayesinde bu kategori içerisinde yer almaktadır.

Başarılı medyum uğur hoca mistik yetenekleri sayesinde transa girip öteki âlemle irtibat kurabilmektedir. Trans halinde bedeni terk edip irtibata geçen hocamız bu yeteneğini her zaman olumlu, iyi işlerde kullanmaktadır. Gerçekleştirdiği içi belirli bir tecrübe ile yapan uğur hoca, her sektörde olduğu gibi bu alanda da dolandırıcı hocaların yaptığı gibi her şeyi bilirim anlayışına tamamen karşı çıkmaktadır. Sadece öteki âlemle irtibat kurup kötü enerji akışını ve bir takım şeyleri olumlu yapma gibi çalışmalar yapıyor.

takipçi satın al