29 Temmuz 2021

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

GİZLİ ÂLEMLER

Medyumluk son zamanlarda birçok insanın kendisi için kullandığı sıfatlardan biri haline geldi. Çoğu bu vasfı sahtekârlık, şarlatanlık ve dolandırıcılık için kullanmakta. Özellikle son 3 4 yıldır kendisine medyum diyenlerin sayısı oldukça artmış durumda. Ancak bu insanların yeterli ilim ve irfana sahip olmadıkları kolaylıkla anlaşılabilecek durumdadır. Sizlerde başınız sıkıştığında yardım istediğinizde kendisine medyumluk sıfatını yüklemiş kişilere giderken öncelikle iyi bir araştırma yapmalısınız.

        Medyum Uğur Hoca sizlere 2004 yılında beri yardımcı olmaktadır. İlmi, medyumluk seviyesinin en üst düzeyindedir. Kimsenin bilmediği duaları, büyüleri ve onların nasıl bozulduğunu en ince ayrıntılarına kadar bilmektedir. Diğer yandan medyumluk için sadece İslam dininin ilmi yönünü en ince ayrıntısına kadar bilmek yeterli değildir, ailenizde veya yakınlarınızda daha önce bu işi yapmış size öğretmiş birilerinin olması gerekir ve diğer yandan da sizin sürekli tarihi bir araştırma içinde olmanız gerekir. Eski mısır, şaman vb. dinlerin büyü ve dua geleneklerini de çok iyi bilmek gerekir. Yani medyumluk yapanın hem İslam dinini hem diğer dinleri hem geçmiş kültür ve dinleri, onların ritüellerini, büyüleri ve onların nasıl bozulduğunu iyi bilmesi gerekir. İyi bir medyumun hem iyi ilim sahibi hem de araştırmacı bir kişilik olması gerekir.

İşte Uğur Hoca kesinlikle böyle bir insandır. Ona danışanların yorumlarını ve Uğur Hoca’nın telefon numaralarını www.gizlialemler.com sitesinden ya da internette gizli âlemler adıyla aratarak bulabilirsiniz.

takipçi satın al