29 Temmuz 2021

SEO Makaleler

SEO – Teknoloji, Bilişim, İnternet Dünyasından Haberler

DÜNYANIN İLGİ GÖSTERDİĞİ MEDYUM; UĞUR HOCA

Medyumluk işi sadece suya, kahveye bakmak, muska yazmak demek değildir. Baktıran kişi karşısındaki insana güvenmek, derdine çare bulmak ister. İnternetin çağa damga vurması, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesinden dolayı medyumluk da internet üzerinden yapılmaya başlandı. Medyumlar kendi isimlerini taşıyan sitelerde kendilerine başvuru yapan ziyaretçilerine hizmet veriyor. Ancak sanal alemde ‘medyumluk’ adı altında para sızdıran sahtekarlar, reel hayattakilerden çok daha fazla. Peki ama, insanlar sahte medyumlarla bu işi gerçekten bilerek yapan ve para kaygısı gütmeden, şeffaf hizmet veren kişilere nasıl ulaşacak? İçiniz rahat bir şekilde www.medyumugurhoca.com sitesini ziyaret etmenizi salık veririz. Siteyi incelediğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

 

Sadece Türkiye’den değil dünyanın 20 ülkesinden her ay on binlerce kişi, www.medyumugurhoca.comsitesini ziyaret ederek Medyum Uğur Hoca’yı takip ediyor. Medyum Uğur Hoca’nın sitesine baktığınızda her şeyin usulüne ve yasalara uygun olarak yapılmakta olduğunu göreceksiniz. Sitede hizmet sözleşmesi, vergi levhası, marka belgesi, marka takip belgesi, com.tr belgesi ve resmi logo bulunmaktadır. Medyumluk işi yapan diğer sitelerde, siteye giren kullanıcılar siteye yapılan ziyaret ve yorumları göremezken Medyum Uğur Hoca’ya ait sitede ziyaretçi bilgilerini ve yapılan yorumları bulabilirsiniz.

 

Sitede verilen hizmetin para beklentisi olmadan yapıldığının bir kanıtı da sayfanın sağ ve sol kısımlarında karşınıza başka ürün reklamlarının çıkmayışı. Yiyecek, içecek, oyun sitesi gibi dikkat dağıtan ve sayfayı incelemenize engel olan reklam fotoğrafları ve linkler www.medyumugurhoca.com‘da bulunmuyor. Ayrıca Uğur Hoca’nın güven veren hizmetlerinden biri de iş karşılığında fatura vermesi. Sitede ” Fiş Fatura Almadan Vermeden İşlem Yapılmaz” kısmı yer alıyor. Birçok sitede ‘Medyum Uğur Hoca’ adı altında para talep eden kişilerle karşılaşılabilir. Bu nedenle sitede de yer alan bir uyarıdır ki, ziyaretçilerin bu kişilere karşı dikkatli olunması rica ediliyor. Medyum Uğur Hoca’nın facebook, twitter gibi sosyal medya hesapları bulunmamakta olup, hizmet verdiği tek site var, o da www.medyumugurhoca.com.

takipçi satın al